Zelená ještěrka
00,- Kč
Der Warenkorb ist leer

Dodací podmínky

Obchodní podmínky


Tyto podmínky jsou platné pro internetový obchod www.skalnicky.com.  Veškeré zboží je dodáváno firmou Dagmar Petrlíková, Podbradec 6 , 41119 Mšené lázně, IČ: 67827080
 

1. Minimální hodnota objednávky činí 350 korun za objednané zboží, objednávky jsou vyřizovány dle pořadí ve kterém byly přijmuty.


2.  Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, se způsobem platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních ůdajů. 

3. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných ůdajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

4. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

5. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.

6. Objednávky jsou vyřizovány do pěti pracovních od přietí platby na účet , ato ve dnech pondělí až středa. Odeslání zásilek v tyto dny zaručuje, že zásilka bude dodána do konce pracovního týdene.

7. V případě deštivého počasí  jsou obednávky vyřizovány až v době, kdy jsou rostliny schopny expedice. Mokré substráty do zásilek nebalíme

8. Zboží je dodáváno s vyvinutým kořenovým balem bez pěstebních květináčů a kontjnerů.

Informace

Děkujeme Vám za návštěvu, nabídku zboží připravujeme!

Facebook

Zähler

Online: 4
heute: 166
gestern: 231
insgesamt: 544449